Verstim веб-розробка

Душа в кожному проекті

Кожен проєкт – наше дитя, кожен клієнт – наша сім’я!

WEB-Студія Verstim

 Веб-студія «Verstim» – це повний спектр послуг зі створення сайтів. Якщо Вам потрібен інтернет-магазин, корпоративний сайт вашої фірми, або ж просто хочете переробити старий сайт, наші IT-розробники проєктують  і реалізовують проєкти «з нуля» будь-якої складності, створюють і просувають web-сайти: красиві, з індивідуальним дизайном і, звичайно, з першими позиціями в запитах пошукових систем.

 Знаходиться наша веб-студія в Україні, м.Миколаєві, але ми працюємо як з клієнтами своєї країни, так і з СНГ, Європою та США. Замовити виготовлення можна при особистій зустрічі в офісних представництвах або оформити заявку на сайті verstim.com. Оперативно реагуємо на запити, починаємо переговори та формування технічного завдання.

Розробка сайту

Дизайн сайту

SEO продвинення

Accolades

Et ligula sit quam, sapien lorem. Nec risus lorem vestibulum mi facilisis. Tincidunt urna accumsan nec risus lorem vestibulum mi facilisis.

0 +
Років досвіду
0
Розроблених сайтів
0 +
Щасливих кліентів
0
Сайтів у підтримці

What My Clients Say About Me

Consectetur adipiscing elit elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​ Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Et ligula sit quam, sapien lorem. Nec risus lorem vestibulum mi facilisis. Tincidunt urna accumsan nec risus lorem vestibulum mi facilisis.
Freya Sanz
Actress
Догори

Безкоштовна консультація